Minecraft Server icon for MC.NGC.LV Multiple serverVote for MC.NGC.LV Multiple server0 Players have voted for this server in June.
14 Votes - All time


Share

Server IP - Copy to Minecraft Client to Play: mc.ngc.lv

Faction, Creative, Skyblock, Hunger Games, MobArena, Spleef Arena

Vai Jūs zinājāt, ka MC.NGC.LV ir vienīgais Multiple serveris Latvijā?!

Multiple serveris - serveris zem kura ir apakšā vairāki serverī, kā subserveri. Pēc būtības, Jūs ejat vienā serverī, bet vienlaikus atrodaties pa visam citā serverī un, bez nekādām problēmām, vari pārvietoties pa citiem serveriem, neejot ārā no esošā un nemeklējot servera lista otru serveri.
Pagaidām zem NGC Multiple serveri ir apakšā 5-6 serveri. NGC Jums piedāvā Faction, Creative, Skyblock, Hunger Games, MobArena, Spleef Arena un iespējams pat šonedēļ tiks izveidots arī atsevišķs serveris ar Infected.
Ieejot serverī, Jūs uzreiz iemet Intro serverī, kur Jusu inventārā atrodas mape. Lietojot mapi, Jums parādās tāds kā inventārs, kur augšā var izvēlēties NGC servera tipu, kurā vēlies spēlēt. Tāda kā viegla navigācija. Vēl starp serveriem var pārvietoties ar warp (Intro. Faction, Fun, funpvp, SkyBlock, Creative).
Serveris ir uz 1.6.2 versijas ar 1000 slotiem(slotu skaitam nav nozīme)
Katru vakaru vācamies ap plks 18:00 Fun serverī, lai kopā spēlētu dažādus mini game.
Pievienojaties mums un noteikti to nenožēlosiet, jo serverī ir ļoti daudz iespēju un serveris, noteikti, atšķiras no citiem LV serveriem, tpc iesaku Jums vismaz izmēģināt serveri.

Ar mums ir iespējams arī sarunāt, ka mēs nohostējam, uz pāris stundām, skybattle serveri, pa brīvu.
NGC Īpašnieka skype: notlraclv