Minecraft Server icon for FreqCraftFreqCraft
Java Server IP ⟹37.230.138.205:25588

Java IP:37.230.138.205:25588
Server Status:Online
Last Ping: 8 minutes ago
Server Version: 1.20.4
Players Online:18 / 50
Submitted:2024-04-14 09:29:12
Updated:2024-04-14 10:22:51
Help the ServerVote for Server
Country:Estonia
Votes in May:27
Votes - all time:48
External Links: Server Website
Discord
Store
Livemap

Recent Comments & Reviews (0)

No reviews yet. Be the first to leave a review!

Tere tulemast meie Minecrafti serverisse, kus ellujäämine on tõeline väljakutse ning seiklus ootab sind igal sammul. Siin on mõned olulised omadused, mis muudavad meie serveri ainulaadseks:

Hardcore elud: Astu meie maailma, kus ellujäämine pole kerge. Sul on kokku vaid 5 elu ja kui need kaovad, siis saad jäädava banni. Kuid ära muretse, saad osta lisaelusid raha eest ning taastada oma võimaluse jätkata seiklust.

Ametlikud meeskonnad: Nagu Eesti GTA RP serverites, on ka meil ametlikud meeskonnad, kes võistlevad ja omastavad ressursse. Omastamiselt saadavad väärtuslikke elusi, mis teevad sind ihaldusväärseks mängijaks meie serveril.

Serveri kaart: Külasta veebilehte map.freqcraft.com ja avasta suur kaart, kus on nähtavad erinevate külad ja ametlike meeskondade alad. See aitab sul planeerida oma järgmisi seiklusi ning uurida maailma.

NPC-d ja kaubandus: Ära oota /shop-ist asjade ostmist, sest meie serveril pead suhtlema NPC-dega, et osta või müüa kaupu. NPC-sid võid leida märgistatud küladest kaardil ning nendega suhtlemine on võti eduka kaubanduse ja varustuse hankimiseks.

Grindimine ja väljakutsed: Ole valmis pikaks ja intensiivseks mängukogemuseks, sest meie server on tõeliselt grindimiseks. Teemanteid ei saa lihtsalt kaevandada, vaid neid tuleb osta NPC-delt, mis muudab rikkuse ja varustuse saamise protsessi põnevalt väljakutsuvaks.

Ühine meie seiklusega ning näita oma ellujäämisoskusi meie hardcore Minecrafti serveris!

What kind of Minecraft Server is FreqCraft?

FreqCraft is a Minecraft Survival Server that specifically serves players using the Java edition of the game. The server aims to provide a friendly and welcoming environment for players to enjoy a balanced and engaging Survival experience.

Types of Games and Gameplay on FreqCraft?

Minecraft servers offer a diverse range of game modes and gameplay types, which is what sets them apart from one another. FreqCraft is a Minecraft server that offers several types of games and gameplay, including PVP, Factions modes.

Server software used to run FreqCraft?

Using custom server software provides additional features, customization options, and plugin support compared to the original Minecraft server jar. This server has registered their server to use the following server software: Spigot

How do I join the FreqCraft server?

Join with Minecraft Java edition

  • Click on the Java IP here to copy it: 37.230.138.205:25588
  • Open Minecraft and click the Multiplayer tab and click Add Server
  • Paste the IP into the Add Server option. Click Done
  • Click Join and enjoy playing on FreqCraft
Free Server Status Banner for your own website / forum (Updates every 5-10 minutes)
FreqCraft minecraft server


Copy (CTRL+C) one of the above links
Paste (CTRL+V) it into your website or forum signature